האם סדרת Yakuza תמשיך?

האם סדרת Yakuza תמשיך?
האם סדרת Yakuza תמשיך?

האם סדרת Yakuza תסתיים אי פעם?

המפתח Ryo Ga Gotoku Studio הבהיר בשפע כי יאקוזה ימשיך מעבר לדרקון, ובהתחשב במחזור הפיתוח של תשלומי העבר, יתכן כי יאקוזה 8 יהיה מוכן בסוף 2022 או 2023.

האם יהיה יאקוזה 8?

סדרת Yakuza, הידועה ביפן בשם Ryu Ga Gotoku, אמורה לחזור עם Yakuza 8. סגה לא חשפה רשמית את המשחק אבל האוהדים קיבלו הצצה לאולפן הפיתוח של צוות יאקוזה בזכות לוחם MMA Mikuru Asakura שעושה סיבוב הופעות באולפן לסרטון יוטיוב.

האם יאקוזה ימשיך להיות מבוסס על תור?

בשיחה עם IGN, יוצר יאקוזה טושיהירו נגושי והמפיק קזוקי הוסוקאווה אישרו כי פסק הדין יהיה עמוד הפעולה קדימה, בזמן Yakuza יעביר את מערכות ה- RPG מבוססות התורן שהובאו על ידי Yakuza בשנה שעברה: כמו דרקון.

האם יהיו עוד משחקי יאקוזה?

Twinfinite מדווח כי יוקויאמה אמר למעשה בראיון קודם שהמשחק הבא אולי אפילו לא יקרא להם יאקוזה 8, שבוודאי מבלבל עבור כמעט כולם. הדבר האחרון שיוקויאמה נאלץ להודיע ​​הוא זה ישנם למעשה מספר פרויקטים כיום בעבודות בסטודיו Ryu Ga Gotoku.

האם קיריו עדיין חי?

הוא איבד את חברו הטוב ביותר, אקירה, אמו של הרוקה, וחבר ילדותו, יומי, מתו גם הם. לכן אנו יכולים להניח את זה קיריו זייף את מותו כדי להגן על הרוקה, הרוטו, יוטה ואחרים שאהב מפני סכנות נוספות מה- Yakuza.

בן כמה קיריו ביאקוזה כמו דרקון?

Yakuza 0. בזמן יאקוזה 0, קיריו הוא בן 20 ועובד כאספן חובות למשפחת דוג’ימה. העלילה העיקרית של המשחק מופעלת על ידי רצח של אדם במגרש הריק.

האם יהיה yakuza 7?

Yakuza 7, הידוע גם בשם Yakuza: כמו דרקון, יגיעו לסדרת Xbox X ו- Xbox Series S ב -10 בנובמבר, באותו יום בהשקת קונסולות ה- Xbox הבא. זה גם באותו יום שהמשחק פוגע בפלייסטיישן 4, Xbox One ו- PC.

האם ליאקוזה 7 יש סרט המשך?

“אני חושב Yakuza 8 יהיה המשך לסיפור כמה שנים אחרי Yakuza 7,” הוא אמר. “זה יהיה הסיפור מספר אחד של קאסוגה בזמן השחרור,” הוא הוסיף.

האם אי פעם נראה את קיריו שוב?

עכשיו יש הפתעה גדולה יותר ויותר: גיבור הסדרה לשעבר קיריו קזומה התגלה כי הוא חוזר לסרט ההמשך.

הוא יאקוזה 6 סוף קיריו?

הוא סיכם באומרו "אני גם חושב שזו דרך להחזיר לקזומה קיריו. במוקדם או במאוחר, אני רוצה להכריז על משהו אחר." באפריל 2017 אישרה סגה את זה Yakuza 6 יסיים את סיפורו של קיריו, הסדרה עדיין תימשך.

האם קיריו אי פעם יהיה גיבור שוב?

זה הוגן לומר Yakuza 7 שבחר בלחימה מבוססת תור שהפתיע די גדול מוקדם יותר השנה. עכשיו יש הפתעה גדולה יותר ויותר: גיבור הסדרה לשעבר קיריו קזומה התגלה כי הוא חוזר לסרט ההמשך.

האם יהיה yakuza 9?

אוהדי יאקוזה ככל הנראה ישמחו לדעת זאת משחק חדש כבר נמצא בפיתוח לסדרה, כפי שאושר על ידי סגה. Yakuza: כמו דרקון ששוחרר לאחרונה במערב, אם כי שחקנים שרוצים ליהנות מהמשחק ב- PS5 עדיין יש זמן מה לחכות לפני שהוא יכול להפוך למציאות.

הוא yakuza 6 המשחק האחרון?

יאקוזה 6, אם כן, הוא המשחק האחרון של קזמה קיריו כגיבור– סוף סיפור ששיחק במשך מאות שעות בשש משחקים קודמים.

הם האחים מג’ימה וסג’ימה?

הוא האח המושבע של גורו מג’ימה. בשנת 1985, בעוד שחלק ממשפחת סאסאי של שבט טוג’ו, הפך סאג’ימה לאגדת יאקוזה על ביצוע טבח נגד שבט אוונו סיווה שטען את חייהם של שמונה עשרה מחבריה.

האם קיריו חזק יותר ממג’ימה?

במשחק הזה, לאחר ששיחק רק את המשחק הזה ולא היה לי שום ידע קודם על כל המשחקים האחרים בסדרה, מג’ימה חזק יותר מקיריו ללא ספק. בסוף פעולותיו היו הרבה יותר מרשימות מכיוון שהוא היה נגד המתנגדים הכי מפחידים במשחק.

הוא איצ’יבן הקיריו החדש?

איצ’י הוא לא הקיריו החדש, הוא גם לא גרסה טובה יותר שלו. למעשה, איצ’י הוא במידה רבה היפוך של הדרקון של דוג’ימה, ממש עד לעובדה שהחליפה שלו היא רק של קיריו עם הצבעים הראשוניים והמשניים הפוכים.

מדוע קרח חלש קיריו?

קיריו חלש להתקפות קרח ביאקוזה: כמו דרקון. זה יכול להיות בגלל אחד מהם דרקונים חלשים למהלכי קרח (בגלל הדם הקור שלהם) או מכיוון שמכונאי הליבה מכונה חום, כאשר קיריו נחלש יותר כשהוא ‘מתקרר’.

האם קיריו אי פעם יהיה גיבור שוב?

עכשיו יש הפתעה גדולה יותר ויותר: גיבור הסדרה לשעבר קיריו קזומה התגלה כי הוא חוזר לסרט ההמשך.

איזו דרגה קיריו?

ברגע שקיריו מוחזר חזרה למשפחת דוג’ימה, הוא עולה במהירות בשורות עד שהוא יועץ סגן ועל סף הפיכתו לפטריארך של משפחתו שלו. לאורך שבע השנים, קיריו זכה לכבוד של אינספור יאקוזה עד שנחשב לדרקון של דוג’ימה.

איזו רמה היא קיריו?

קיריו הוא דרגה 57, אבל אתה יכול לנצח אותו ברמות נמוכות יותר מזה. למעשה, כמתנגד סולו הוא כנראה לא קשה כמו קרב המג’ימה וסאג’ימה, אז אתה צריך להיות בסדר.

בן כמה קיריו קזומה?

בזמן יאקוזה 0, קיריו הוא בן 20 ועובד כאספן חובות למשפחת דוג’ימה.

בן כמה מג’ימה ביאקוזה 5?

הוא גם אחיו המושבעים של טייגה סאג’ימה שהיא אחת הגיבורים של יאקוזה 4 ויאקוזה 5. דמותו של מג’ימה נחקרת ביתר פירוט במהלך הפריקוול יאקוזה 0, בו הוא א בן 24 Yakuza לשעבר וגיבור הניתן לשחק יחד עם קיריו.

האם קוז עדיין חי?

בסופו של דבר, קוז לא מצטרף שוב לשבט הטוג’ו ו ככל הנראה ממשיך לחיות כאזרח.

מיהו גיבור משחקי הווידיאו הטוב ביותר?

אז המשיכו לקרוא לבחירה שלנו ב -25 הגיבורים הטובים ביותר במשחקי וידאו.

 • סאמוס ארן (סדרת metroid)
 • 2B (Nier: Automata)
 • קלמנטינה (סדרת המתים המהלכים)
 • בייק (Assassin’s Creed Origins)
 • גורדון פרימן (סדרת מחצית החיים)
 • Guybrush Threepwood (סדרת אי הקופים)
 • סוניק (סולי סוניק הקיפוד)

מדוע קוז ניתק את אצבעו?

קוז מנסה להרוג את קיריו אך האחרון מביס אותו בקרב. אחרי הדוג’ימה הזה, אוונו ושיבוסאווה נכנסו לחדר ושני הסגנים אומרים לדוג’ימה כי קוז גירש את קיריו מהמשפחה ללא רשותו. כעונש קוז מצווה לחתוך את אצבעו הזורו, מה שהוא עושה בחוסר רצון.

מיהו הדמות הכי מגניבה למשחק הווידיאו?

סרטונים מומלצים עבורך

 • מריו (דונקי קונג, נינטנדו, 1981)
 • קישור (אגדת זלדה, נינטנדו, 1986)
 • ראש המאסטר (Halo: Combat התפתח, מיקרוסופט, 2001)
 • נחש מוצק (Metal Gear, Konami, 1987)
 • Strife Cloud (Final Fantasy VII, Square, 1997)
 • Pac-Man (Pac-Man, Namco, 1980)
 • לארה קרופט (Tomb Raider, Eidos 1996)

מיהו הדמות הכי רעה במשחק?

12 הדמויות במשחקי הווידיאו הרעיות ביותר בכל הזמנים, מדורגות: לארה קרופט, לואיג’י והגברים הקשים הגדולים ביותר של גיימינג

 • ד”ר.
 • מרקוס פניקס מ- Gears of War.
 • עקרב ממורטל קומבט.
 • ביונטה מביאונטה.
 • קראטוס מאלוהים המלחמה.
 • ג’ון מרסטון מגדול אדום מת.
 • קלמנטינה מהמתים המהלכים.
 • לואיג’י ממריו ברוס.